Menu

Kavun Fideleri

Brand: Yılmaz Fide Model: Ananas Kavun Fidesi
Ananas Kavun Fidesi- Açık tarla yetiştiriciliğine uygun , orta erkenci , standart bir kavun çeşididir.- Meyve , oval şekilli, sarı üzerine açık sarı beyazımsı ağ desenli görünümlüdür.- Meyve eti dolgun , hoş kokulu , sulu , lezzetli , turuncu-krem renklidir.- Yaklaşık olarak meyve, 15x18 cm büyüklüğ..
1,00TL Vergiler Hariç:1,00TL
Brand: Yılmaz Fide Model: Anka F1 Kırkağaç Kavun Fidesi
Anka F1 Kırkağaç Kavun Fidesi Güçlü, erkenci, yapraklar orta iri Kırkağaç tipi, oval meyve, 3 - 4 kg, meyve et rengi beyaz, raf ömrü uzun Sera, alçak tünel ve açık tarla  Virüs dayanımı  IR: Px, Pcu Sıra Üzeri MesafeSıra Arası MesafeOrtalama Dekarda Bitki AdetiOrtalama ..
1,33TL Vergiler Hariç:1,33TL
Brand: Yılmaz Fide Model: Balhan F1 Kavun Fidesi
Balhan F1 Kavun FidesiBitkisi güçlü ve yaprakları orta iridir.Hastalıklara mukavemeti çok iyidir.Meyvesi oval, 2 - 3 kg. ağırlığında netlidir (kemreli).Meyve eti sert, kalın ve lezzetlidir.Olgunlaşma süresi ortadır.Alçak ve yüksek tünelde, açıkta yetiştirmeye uygundur. ..
1,33TL Vergiler Hariç:1,33TL
Brand: Yılmaz Fide Model: Çıtırex F1 Kavun Fidesi
Çıtırex F1 Kavun FidesiSera üretiminde en erkenci galia çeşidi.ÖzelliklerYüksek verimliSarı rengi ve çıtır yapısı ile meyve albenisi yüksekUzun raf ömrüGüçlü bitki yapısıHastalık DayanımlarıHR: Fom: 0,1,2 / MNSVIR: Gc / Px: 1,2,5Hastalık ve Patojen Terim AçıklamalarıVerilerde ve hastalık derecelerin..
1,73TL Vergiler Hariç:1,73TL
Brand: Yılmaz Fide Model: İshakbey F1 Kırkağaç Kavun Fidesi
İshakbey F1 Kırkağaç Kavun FidesiBitkisi orta güçlü ve yaprak örtümü çok iyidir. Yüksek verimli ve çok erkenci kırkağaç kavun çeşidimizdir. Meyvesi yuvarlak, oval-yuvarlaktır. Kabuğu kalın, yola dayanımı iyidir. Kabuk rengi koyu sarı üzerine yeşil beneklidir. Meyveler çok lezzetli ve ortalama meyve ..
1,45TL Vergiler Hariç:1,45TL
Brand: Yılmaz Fide Model: Kırkağaç 637 Kavun Fidesi
Kırkağaç 637 Kavun Fidesi- Açık tarla yetiştiriciliğine uygun, orta erkenci, standart kavun çeşididir.- Bitki yapısı güçlü, yan dallanması fazla, bol yapraklıdır.  -Meyveler ovalimsi yuvarlak,sarı üzerine koyu yeşil siyah desenli, meyve yüzeyi kırışık ve pürüzlüdür.- Meyve eti dolgun, kabuğa ya..
0,93TL Vergiler Hariç:0,93TL
Brand: Yılmaz Fide Model: Tanem F1 Kavun Fidesi
Tanem F1 Kırkağaç Kavun FidesiBitkisi büyük ve kuvvetlidir.Hastalıklara mukavemeti iyidir.Meyvesi az oval-yuvarlak, sarı-turuncu zemin üzerine koyu yeşil çillidir.Meyve eti kalın ve sıkıdır. Aroması mükemmeldir.Olgunlaşma süresi orta-geçtir.Ortalama meyve ağırlığı 3-5kg'dir.Raf ömrü uzun olup d..
1,50TL Vergiler Hariç:1,50TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)