Menu

Nadir Bulunan Ağaç Fidanları

Brand: Yılmaz Fide Model: Ahududu Fidanı
AHUDUDU:AĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Kuvvetli gelişen bir ağaç.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Bitki güzel bir kırmızı renge sahiptir ve genellikle tatlıdır. Nadir olarak tam olgunlaşmamış olanlar ekşimsi olabilir.TOZLAYICI: Kendine verimlidir.HASAT ZAMANI: Sonbahar ayları...
50,00TL Vergiler Hariç:50,00TL
Brand: Yılmaz Fide Model: Avakado Fidanı
AVAKADO:Avokado herdem yeşil subtropik bir meyve türüdür. Avokadonun iklimsel istekleri turunçgillere benzer. Özellikle limon yetiştirme alanları bu meyve içinde uygundur. Avokado genellikle yayvan, bazen dikine gelişen herdem yeşil 6-20 yükseklikte bir ağaçtır.Avokado yetiştiriciliğini sınırlayan e..
80,00TL Vergiler Hariç:80,00TL
Brand: Yılmaz Fide Model: Böğürtlen Fidanı
BÖĞÜRTLEN:AĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Kuvvetli ve çalı formunda gelişir, sürgünleri dikenlidir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyveleri uzun ve silindirik şekillidir. Sulu ve iyi aromalıdır, mayhoş bir tadı vardır.TOZLAYICI: Kendine verimlidir.HASAT ZAMANI: Ağustos ayı başında hasat edilir. TÜPLÜ MEYVE FİDANLARI NE ..
45,00TL Vergiler Hariç:45,00TL
Brand: Yılmaz Fide Model: Dağ Çileği (Koca Yemiş) Fidanı
DAĞ ÇİLEĞİ (KOCA YEMİŞ): Herdem yeşil, 4 metreye kadar boylanabilen bir çalı, bazen de 7-8 m boyunda ufak bir ağaçtır. Koyu renkli, kırmızımsı kahverengi kabuk yaşlı gövdelerde çatlaklıdır.  Meyve dış kabuğu pürüzlü, olgunlaşırken sarı, olgunlaştığında kırmızıdır. Ağaçlar - 15 ºC kadar day..
65,00TL Vergiler Hariç:65,00TL
Brand: Yılmaz Fide Model: Defne Fidanı
TÜPLÜ MEYVE FİDANLARI NE ZAMAN DİKİLİR?Tüplü fidanlar kökleri toprak içerisinde bulunan ve 12 ay boyunca dikimi yapılabilen fidanlardır.Gönderilen fidanları hemen toprağa dikebileceğiniz gibi,şartlar uygun olana kadar poşet içerisinde bekletmeye de devam edebilirsiniz.FİDAN YAŞI NE KADAR NE ZAMAN ME..
50,00TL Vergiler Hariç:50,00TL
Brand: Yılmaz Fide Model: Gojiberry Kurt Üzümü
TÜPLÜ MEYVE FİDANLARI NE ZAMAN DİKİLİR?Tüplü fidanlar kökleri toprak içerisinde bulunan ve 12 ay boyunca dikimi yapılabilen fidanlardır.Gönderilen fidanları hemen toprağa dikebileceğiniz gibi,şartlar uygun olana kadar poşet içerisinde bekletmeye de devam edebilirsiniz.FİDAN YAŞI NE KADAR VE NE ZAMAN..
45,00TL Vergiler Hariç:45,00TL
Brand: Yılmaz Fide Model: Hünnap Fidanı
HÜNNAP:AĞAÇ ÖZELLİKLERİ: Ağaçları orta kuvvette gelişim gösterir. Sık dallı ve dikenlidir.MEYVE ÖZELLİKLERİ: Meyve kabuğu ilk olgunlaştığında açık yeşil daha sonra kahverengi renk alır. Meyve eti olgunlaşmadan önce beyaz, olgunlaştıktan sonra sarıdır. Oldukça lezzetlidir.HASAT ZAMANI: Eylül sonu-Eki..
50,00TL Vergiler Hariç:50,00TL
Brand: Yılmaz Fide Model: İğne Fidanı
İĞDE:Ağaçların boyları 7-8 metreye kadar uzayabilir. Yapraklarını döken bir bitkidir. İğde, bazı bölgelerde ağaççık, bazı bölgelerde ise ağaçtır. Çiçekleri açık sarı renktedir. İğde çiçeğinin güzel kokusu herkes tarafından bilinir. Arılar için ideal bir ağaçtır. Çiçeklenme süresi bulunduğu bölgeye g..
50,00TL Vergiler Hariç:50,00TL
Brand: Yılmaz Fide Model: Ihlamur Fidanı (Açık Kök)
IHLAMURAğaçların boyları 20-30 m'ye kadar ulaşabilir. Büyüklüğü 5-10 cm arasında değişen yaprakları genellikle yürek şeklinde ve çarpık, kenarları dişli ve uzun saplıdır. Küçük kremsi çiçekleri vardır. Çiçekleri hoş kokulu, yatıştırıcıdır ve çay yapmak için kullanılır.TÜPLÜ MEYVE FİDANLARI NE ZAMAN ..
50,00TL Vergiler Hariç:50,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)