Menu

Karpuz Fideleri

Brand: Yılmaz Fide Model: Ala-25 F1 Karpuz Fidesi
Crimson Sweet tipi Karpuz Güz ve bahar dikimine uygunMeyve Ağırlığı: Aşılı: 9-12 kg. Aşısız: 6-8 kg.Güçlü gövdeli ve geniş yapraklı bitki yapısıMeyve şekli: ovalMeyve kabuk rengi: Parlak, koyu yeşil üzerine alalıMeyve et rengi: Koyu kırmızı..
3,00TL Vergiler Hariç:3,00TL
Brand: Yılmaz Fide Model: Depar F1 Karpuz Fidesi
Çok güçlü bitki yapısına sahip oval Crimson Sweet tipinde alçak tünel ve açık tarlada yetiştirmeye uygun mükemmel kaliteli ve yüksek verimli karpuz çeşidimizdir.BitkiBitki GücüGüçlüErkencilikOrta ErkenciSezonBaharMeyveKabuk RengiAlacalı - Düzgün ÇizgiliMeyve RengiKoyu KırmızıMeyve Ağırlığı9-10 ..
3,60TL Vergiler Hariç:3,60TL
Brand: Yılmaz Fide Model: Starbust F1 Karpuz Fidesi
Bitki :Orta erkenci özelliği olan Starbust F1, tünel, alçak tünel ve açık tarla üretimine uygundur.Meyve :Oval ala karpuz tipinde hibrit bir çeşittir. Bitki yapısı olukça güçlü olan çeşidimiz.Özelliği: Ortalama 11-13 kg. meyve büyüklüğüne sahiptir..
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
Brand: Yılmaz Fide Model: Tuzla F1 Karpuz Fidesi
Erkenci hibrit karpuz çeşitidir.Kol atımı oldukça kuvvetlidir.Yaprakların meyveyi örtmesi mükemmeldir.Meyveleri yarı oblong şeklindedir.Meyve ortalama ağırlığı 9-11 kilogramdır.Meyve kabuk kalınlığı nakliyeye dayanıklıdır...
3,80TL Vergiler Hariç:3,80TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)