Menu

Marul Fideleri

Brand: Yılmaz Fide Model: Bitez Yedikule Düz Marul Fidesi
Bitez Yedikule Düz Marul FidesiYedikule tipi (cos) düz marul çeşididir.Yaprak rengi koyu yeşil ve parlak olup, homojen ve hafif kabarcıklıdır.Yağlı ve gevrek yaprak yapısı ile oldukça lezzetlidir.Sıkı ve iri baş yapısına sahiptir.Yaprak ucu yanıklığına dayanıklıdır.Sonbahar, erken kış ve ilkbahar ür..
0,70TL Vergiler Hariç:0,70TL
Brand: Yılmaz Fide Model: Bombola Iceberg Marul Fidesi
Bombola İceberg Marul Fidesiİri ve sıkı baş yapan kış yetiştiriciliğine uygun vanguard tipi iceberg marul çeşididir.Olgunluk süresi yetiştirme dönemi ve iklim koşullarına bağlı olarak 85-95 gün civarındadır.Renk biraz koyu yeşil, iri kabarcıklı ve kalın etlidir.Baş iri, uygun iklim ve yetiştirme koş..
0,70TL Vergiler Hariç:0,70TL
Model: Caipira(Şakira) Kıvırcık Marul Fidesi
Caipira (Şakira) Kıvırcık Marul Fidesi -Geç sapa kalkan, koyu yeşil yapraklı, kıvırcık tip marul çeşidimizdir.-Açık sahada Ilıman sahil bölgelerimizde  ilkbahar, erken yaz, sonbahar ve erken kış,-Örtü altında geç sonbahar, kış, erken ilkbahar yetiştiriciliğine uygundur.-Serin karasal ..
1,25TL Vergiler Hariç:1,25TL
Brand: Yılmaz Fide Model: Carmesi Kırmızı Marul Fidesi
Carmesi Kırmızı Marul FidesiNasonovia Ribisnigri ( yaprak biti ) dayanımlıKoyu kırmızı renkGüçlü ve büyük baş yapısı ..
0,85TL Vergiler Hariç:0,85TL
Brand: Yılmaz Fide Model: Cospirina Düz Marul Fidesi
Cospirina Düz Marul FidesiSegment: YedikuleYetiştirme Dönemi: Yaz- Erken Sonbahar..
0,70TL Vergiler Hariç:0,70TL
Brand: Yılmaz Fide Model: Düz Marul Fidesi
Düz Marul Fidesiİleri Tarihli Siparişleriniz ve Çeşitler Hakkında Bilgi Almak İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz...
1,25TL Vergiler Hariç:1,25TL
Brand: Yılmaz Fide Model: Fiyonk Kıvırcık Marul Fidesi
Fiyonk Kıvırcık Marul FidesiGüçlü ve erkenci kıvırcık marulumuz FİYONK piyasadaki yerini aldı. Sık bir yaprak yapısı olan FİYONK’un sapa kalkmaya da toleransı var. Sonbahar ve ilkbahar yetiştirme dönemlerine uygun olan FİYONK hem serada hem açık tarlada yetiştirmek için uygun bir kıvırcık..
1,25TL Vergiler Hariç:1,25TL
Brand: Yılmaz Fide Model: Kırmızı Marul Fidesi
Kırmızı Marul Fidesiİleri Tarihli Siparişleriniz ve Çeşitler Hakkında Bilgi Almak İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz...
0,85TL Vergiler Hariç:0,85TL
Brand: Yılmaz Fide Model: Kıvırcık Marul Fidesi
Kıvırcık Marul Fidesiİleri Tarihli Siparişleriniz ve Çeşitler Hakkında Bilgi Almak İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz...
1,25TL Vergiler Hariç:1,25TL
Brand: Yılmaz Fide Model: Lea Kırmızı Marul Fidesi
Lea Kırmızı Marul FidesiSegment:Lollo RossaSegment:Açık Saha, Örtü Altı, Hydrophonic• Lollo rossa tipinde, tüm üretim seonlarına uygun, kompakt, güçlü bitkili, erkenci, koyu kırmızı renkli (triple red), geniş tabanlı, yuvarlak şekilli, yeni çeşidimizdir.• Marul mildiyösünün 16-33,35 ırklarına, marul..
0,85TL Vergiler Hariç:0,85TL
Brand: Yılmaz Fide Model: Lolorosso Kırmızı Marul Fidesi
Lolorosso Kırmızı Marul FidesiMeşhur Lollo Rosso, kırmızı kıvırcık marul. Yüksek verimi, derin kıvırcık yaprakları ve göz alıcı rengiyle piyasada en çok aranan marul varyetesidir.Kıvırcık yapraklar, salatalar için hazırladığınız sosları kıvrımlarına hapseder ve Lollo Rossa sadece rengiyle değil lezz..
0,85TL Vergiler Hariç:0,85TL
Brand: Yılmaz Fide Model: Manavert Düz Marul Fidesi
Manavert Düz Marul FidesiYedikule tipi marul çeşididir.İri, sıkı baş yapan, güçlü bitkili, parlak koyu yeşil yapraklı bir çeşittir.Geç sonbahar, kış ve erken ilkbahar üretimlerine tavsiye edilir.Olgunluk süresi yetiştirildiği dönem ve iklim koşullarına bağlı olarak 70 - 90 gündür.Baş ağırlığı uygun ..
0,70TL Vergiler Hariç:0,70TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)