Menu

Kereviz Fideleri

Brand: Yılmaz Fide Model: Albedo F1 Kereviz Fidesi
ERKENCİ GÜÇLÜ YEŞİL  AKŞAMSIKI  VE BEYAZ YUMRUUZUN RAF ÖMRÜ YÜKSEK SOĞUK TOLERANSI YETİŞTİRME DÖNEMİ : GÜZ / BAHARHİBRİT KEREVİZ..
0,70TL Vergiler Hariç:0,70TL
Brand: Yılmaz Fide Model: Balena F1 Kereviz Fidesi
Belena F1 Kök Kereviz FidesiOrganik çeşit.Olgunlaşma süresi 135-140 gündür.Meyve içi süper beyaz renkli olup, iç boşalması yapmaz.Uniform meyve yapısına sahiptir.Fusarium ve mantar hastalıklarına karşı dayanıklıdır...
0,70TL Vergiler Hariç:0,70TL
Brand: Yılmaz Fide Model: Brillant F1 Kereviz Fidesi
Brilliant Kök Kereviz Tohum Olgunlaşma süresi 140 - 145 gündür.Kökleri çok düzdür. Meyve içi süper beyaz olup, renklenme olayı yoktur. Kabuk yapısı çok kaliteli ve yıkanması çok kolaydır.Fusarium' a karşı dayanıklıdır.Sıra Üzeri MesafeSıra Arası MesafeOrtalama Dekarda Bitki AdetiOrtal..
0,70TL Vergiler Hariç:0,70TL
Brand: Yılmaz Fide Model: Çanakkale Kök Kereviz Fidesi
Çanakkale Kök Kereviz FidesiÇeşitli vitaminler ve mineraller açısından zengin olan mucize bitkilerden biridir. İçerisinde A, C,E ve K vitaminleri, karoten, mikroelementler ve sayısız mineral bulunur. Kerevizin kökü sakinleştirici, ağrı kesici ve anti alerjik özellikleriyle bilinir. Sindirim sis..
0,70TL Vergiler Hariç:0,70TL
Brand: Yılmaz Fide Model: Kereviz Fidesi
Kereviz Fidesiİleri Tarihli Siparişleriniz ve Çeşitler Hakkında Bilgi Almak İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz...
0,70TL Vergiler Hariç:0,70TL
Brand: Yılmaz Fide Model: President F1 Kereviz Fidesi
President F1 Kereviz FidesiKök KerevizKoyu yeşil parlak yapraklara sahiptirOlgunlaşma süresi 135-140 gündürMükemmel meyve yapısına sahiptirMeyve düz ve yuvarlak olup uniform iri meyvelere sahiptirMeyve içi beyaz olup renklenme olayı yokturKabuk yapısı yüksek kaliteli ve yıkanması çok kolaydır..
0,70TL Vergiler Hariç:0,70TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)