Menu

Patlıcan Fideleri

Brand: Yılmaz Fide Model: A-117 Patlıcan Fidesi
Mükemmel ötesi meyve kalitesiUzun silindirik meyveHastalık dayanımı HR : Fusarium wilt (Fom)Meyve tipiUzun silindirikAvantajlarHastalıklara dirençli bitki ile en kaliteli meyve ve yüksek verimAÇIKLAMALARBitkiOrta güçlü bitkiFusarium'a toleransSıcak ve soğuk hava şartlarında yüksek meyve tu..
2,90TL Vergiler Hariç:2,90TL
Brand: Yılmaz Fide Model: Anamur F1 Patlıcan Fidesi
 Anamur F1 Patlıcan FidesiÜrün ÖzellikleriAlçak tünelde erken ilkbahar ve açık tarlada yazlık üretim için uygun bir çeşittir.  Güçlü ve kapalı bitki yapısına sahip (meyveyi güneş yanmasından korur)Erkenci ve hasat arası kısa olduğundan çok verimlidir. Soğuk dayanımı iyi olduğunda..
2,90TL Vergiler Hariç:2,90TL
Brand: Yılmaz Fide Model: Aydın Siyahı Patlıcan Fidesi
Aydın Siyahı Patlıcan Fidesi-Açık tarla yetiştiriciliğine uygun, erkenci yetişen, standart patlıcan çeşididir.-Bitki yapısı dallı ,koyu yeşil görünümlü, yaklaşık 100 -125 cm boyunda, yaprakları tüylü, çiçekleri eflatun renklidir.-Meyveler uzun düzgün şekilli, silindirik yapılı, uç kısmı sivri, siyah..
1,70TL Vergiler Hariç:1,70TL
Brand: Yılmaz Fide Model: Karnaz F1 Patlıcan Fidesi
Karnaz F1 Patlıcan FidesiAçık saha yetiştiriciliğine uygundur.Erkenci ve yüksek verimli hibrit çeşidimizdir.Sapı dikensizdir. Meyveleri 22-25 cm uzunluğundadır, uçları yarım sivridir.Parlak siyah renklidir. Albenisi çok yüksektir.Meyveler çok homojendir. VerticiIIium'a oldukça toleranttır.Piyasada r..
2,20TL Vergiler Hariç:2,20TL
Brand: Yılmaz Fide Model: Manisa Çizgili F1 Patlıcan Fidesi
Manisa Çizgili F1 Patlıcan FidesiAçık saha yetiştiriciliğine uygundur.Meyveleri düzgün ve silindirik yapıda olup, 20-23 cm. uzunluğundadır.Morumsu pembe zemin üzerine krem renkli çizgilidir. Beyaz etlidir.Sapı dikensizdir. Yüksek verimlidir.  Sıra Üzeri MesafeSıra Arası MesafeOrtalama..
2,20TL Vergiler Hariç:2,20TL
Brand: Yılmaz Fide Model: SY-151 F1 Patlıcan Fidesi
Örtü Altı Sonbahar, Bahar ve Açık Tarla yetiştiriciliğine uygunSilindirik patlıcanBitki yapısı güçlü, kompakt ve kapalıÜniform meyve ve yüksek verimliMeyveler uzun, silindirik ve kaliksi dikensizdirErkenci ve verimliMeyve rengi koyu siyah ve parlakMeyve kaliksi koyu yeşil ve kararma yapmazUzun raf ö..
1,80TL Vergiler Hariç:1,80TL
Brand: Yılmaz Fide Model: Timuçin F1 Topan Patlıcan Fidesi
Tarla Yarı Topan Patlıcan• Açık tarla yetiştiriciliğine uygundur.• Bitki yapısı orta güçlü ve orta erkencidir.• Oval tipte ve orta iri meyve yapısına sahiptir.• Meyve rengi koyu siyah renktedir.• Meyve ağırlığı 250-280 gr olup verimli bir çeşittir...
1,80TL Vergiler Hariç:1,80TL
Brand: Yılmaz Fide Model: Vezir F1 Topan Patlıcan Fidesi
Ürün ÖzellikleriBitkiTopak patlıcan, güçlü, orta erkenci, yüksek verimli, sıcağa ve kurağa dayanıklı. Meyve Siyah renkli, çok kaiteli, raf ömrü uzun, ihracata uygun. Yetiştirme Dönemi Sera ve açık tarla...
2,60TL Vergiler Hariç:2,60TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)