Menu

Karpuz Fideleri

Brand: Yılmaz Fide Model: 501 F1 Karpuz Fidesi
Bitki                                                                                     ..
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
Brand: Yılmaz Fide Model: Ala-25 F1 Karpuz Fidesi
Crimson Sweet tipi Karpuz Güz ve bahar dikimine uygunMeyve Ağırlığı: Aşılı: 9-12 kg. Aşısız: 6-8 kg.Güçlü gövdeli ve geniş yapraklı bitki yapısıMeyve şekli: ovalMeyve kabuk rengi: Parlak, koyu yeşil üzerine alalıMeyve et rengi: Koyu kırmızı..
3,00TL Vergiler Hariç:3,00TL
Brand: Yılmaz Fide Model: Anthem F1 Karpuz Fidesi
Anthem F1Anthem çok üstün kalite özelliklerine sahip olduğunu Türkiye'nin her yerindeki profesyonel ekicilere kanıtlamış bir çeşittir. Olgunlaştığında dış kabuğu parlak ve albenili şeklini uzun süre korur ve pazar değerini kaybetmez. Orta irilikte hafif oval şekli ile pazarın en aranan karpuz tipine..
3,80TL Vergiler Hariç:3,80TL
Brand: Yılmaz Fide Model: Crimson Sweet Karpuz Fidesi
Crimson Sweet Karpuz FidesiMeyve Özellikleri:Standart ala karpuzGüçlü tevekYuvarlağa yakın şekil9 - 12 kgTatlı ve kırmızı et rengiSıra Üzeri MesafeSıra Arası MesafeOrtalama Dekarda Bitki AdetiOrtalama Hasat Zamanı (gün)80-100 cm150-200cm700 adet80-120 Gün..
2,00TL Vergiler Hariç:2,00TL
Brand: Yılmaz Fide Model: Depar F1 Karpuz Fidesi
Çok güçlü bitki yapısına sahip oval Crimson Sweet tipinde alçak tünel ve açık tarlada yetiştirmeye uygun mükemmel kaliteli ve yüksek verimli karpuz çeşidimizdir.BitkiBitki GücüGüçlüErkencilikOrta ErkenciSezonBaharMeyveKabuk RengiAlacalı - Düzgün ÇizgiliMeyve RengiKoyu KırmızıMeyve Ağırlığı9-10 ..
3,60TL Vergiler Hariç:3,60TL
Brand: Yılmaz Fide Model: Odibus F1 Karpuz Fidesi
Odipus F1, uzun kare tipinde bir çeşittir. Çok güçlü bitki yapısı sahip olup, meyveler tamamen yaprakların altındadır. Meyveler ortalama 13-16 Kg, ağırlığında kabuk rengi koyu yeşil renkli üzeri belirgin beyaz çizgilidir. Meyve eti koyu kırmızı renkli, tatlı ve oldukça gevrektir. Orta erkenci özelli..
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
Brand: Yılmaz Fide Model: Starbust F1 Karpuz Fidesi
Bitki :Orta erkenci özelliği olan Starbust F1, tünel, alçak tünel ve açık tarla üretimine uygundur.Meyve :Oval ala karpuz tipinde hibrit bir çeşittir. Bitki yapısı olukça güçlü olan çeşidimiz.Özelliği: Ortalama 11-13 kg. meyve büyüklüğüne sahiptir..
4,00TL Vergiler Hariç:4,00TL
Brand: Yılmaz Fide Model: Tuzla F1 Karpuz Fidesi
Erkenci hibrit karpuz çeşitidir.Kol atımı oldukça kuvvetlidir.Yaprakların meyveyi örtmesi mükemmeldir.Meyveleri yarı oblong şeklindedir.Meyve ortalama ağırlığı 9-11 kilogramdır.Meyve kabuk kalınlığı nakliyeye dayanıklıdır...
3,80TL Vergiler Hariç:3,80TL
Brand: Yılmaz Fide Model: Üstün F1 Karpuz Fidesi
BİTKİ:Yapraklar orta iriGüçlü ErkenciÇok verimliMEYVE:Oval crimson sweet tipi Meyve et rengi al kırmızıKabuk açık ve koyu yeşil alalıÇok kaliteliMeyve eti gevrek, tat çok iyi7-10 kgRaf ömrü uzunŞekil&..
3,80TL Vergiler Hariç:3,80TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)